Polatli Fan Club - En Eğlenceli Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Polatli Fan Club - En Eğlenceli Site

Tüm Türkiye & Polatlı Gençliği Burada Sen Neredesin ¿

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
By Poyraz
ÖĞRETMEN DİYALOGLARI  By Cansın I_vote_lcapÖĞRETMEN DİYALOGLARI  By Cansın I_voting_barÖĞRETMEN DİYALOGLARI  By Cansın I_vote_rcap 
AXi-bgirl
ÖĞRETMEN DİYALOGLARI  By Cansın I_vote_lcapÖĞRETMEN DİYALOGLARI  By Cansın I_voting_barÖĞRETMEN DİYALOGLARI  By Cansın I_vote_rcap 
By-PaŞhA-
By Cansın
sckn06
bilge_geceyolculari
merve
bgirl axi
prety''im
POYRAZLI SALİH
En son konular
» Komik ResimLér :)
ÖĞRETMEN DİYALOGLARI  By Cansın Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 5:35 pm tarafından By Poyraz

» İŞTE MODİFİYE HARİKASI: ABT MODİFİYE Tarafından Yapılmış GOLF VI GTI
ÖĞRETMEN DİYALOGLARI  By Cansın Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 5:17 pm tarafından By Poyraz

» tuvalet muhabbetleri:D mendille girinizzzz:D:D
ÖĞRETMEN DİYALOGLARI  By Cansın Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 1:21 pm tarafından By Poyraz

» MSNde durumların anlamları
ÖĞRETMEN DİYALOGLARI  By Cansın Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 4:55 pm tarafından By Poyraz

» break dance resimleri
ÖĞRETMEN DİYALOGLARI  By Cansın Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 4:54 pm tarafından By Poyraz

» Komik Karikatürler XD xD çok komikkk gir bak
ÖĞRETMEN DİYALOGLARI  By Cansın Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 4:37 pm tarafından sckn06

» BayanLarın 5o Sorunu oLmayan özeLLikLéri :D
ÖĞRETMEN DİYALOGLARI  By Cansın Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 9:24 am tarafından By Poyraz

» oYuNLaaaRRR
ÖĞRETMEN DİYALOGLARI  By Cansın Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 3:58 pm tarafından sckn06

» Rock müzik....
ÖĞRETMEN DİYALOGLARI  By Cansın Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 10:00 pm tarafından By Poyraz

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Sosyal yer imi
Sosyal bookmarking sitesinde Polatli Fan Club adresi saklayın ve paylaşın
Ortaklar
free forum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Polatli Fan Club - En Eğlenceli Site adresi saklayın ve paylaşın
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 44 kişi Çarş. Ağus. 09, 2017 12:57 am tarihinde online oldu.

ÖĞRETMEN DİYALOGLARI By Cansın

YazarMesaj
By Cansın
Admin
By Cansın

ÖĞRETMEN DİYALOGLARI  By Cansın Empty
MesajKonu: ÖĞRETMEN DİYALOGLARI By Cansın   ÖĞRETMEN DİYALOGLARI  By Cansın Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 1:43 am

1) Ögretmen her zaman haklıdır
2) Ögretmenler de hata yapar
3) 2. maddenin geçerli olduğu durumlarda 1. madde geçerlidir.

-Çocuklar sınav çok kolay merak etmeyin

-Bunun birimi ne?10 metre mi 10 elma mı 10 armut mu?ne bunun birimi ha?

-Ögrenci dersi vaktinde yapmalı..

-Nerde kalmıştık?
-Bi saat öncesini soruyosanız hepimiz uyuyoduk.isterseniz oradan devam edelim?

- Ayağına ne oldu kızım?
- Araba çarptı hocam.
- Sınıfta arabanın ne işi var?

-Hocam nedir bu 37 almışım yaa...
-Beter ol

-Hayvan herif!!! lütfen susar mısın?

-Hocam sınav nerden başlıyo
-13 ten itibaren sorumlusunuz çocuklar(halbuki 13. sayfa kitabın başıdır )

-Bak bu sefer kurşun kalemle 0 yazdım not defterine, bi daha böyle bişey yaparsan sınıfta hem disipline veririm hem de sözlüne gerçekten sıfır veririm.

-Kızzımmm sen yine fiziksel olarak varsın sınıfta ama ruhen yoksun

-Kopya çekebilirsiniz ama bana yakalanmayın.

-Sözlu notun sıfır!
-Bi si...
-Bi tane daha sıfır

-Oğlum kitabın nerde senin
-Evde kaldı hocam
-Sen niye geldin ?

-X çok konuştuğuna göre demek ki konuyu iyice öğrenmiş. evet x, seni dinliyoruz!

-Neye gülüyorsunuz söyleyin, hepimiz gülelim!

Öğrenci derste dalmıştır, bakışlar bir yere fikslenmiştir. hoca bunu çakar.
- ... bu olay Göktürklerin sonunu hazırlamıştır, di mi oğlum?
- evet, bu bölünme Göktürklerin sonunu hazırlamıştır.
- orta asya'da at koşturmayalım, dersi dinleyelim.
- ama.. ben...
- dinleyelim.
- ....

Okulun ilk günüdür, hepimiz yeni gelmişizdir,sınıf öğretmeni tehditler eşliğinde kendini tanıtmakta, yetkilerini, yapabileceklerini saymaktadır.
o sırada bir öğrenci,
-Hocam adınız nedir sizin?
diye bir soru sorma gafletinde bulunur.
hoca çocuğa aynen şu şekilde sayar:
-Sen benim adımı nasıl bilmezsin! var mı başka adımı bilmeyen--söylesin hemende görelim tanıyalım kimmiş! burası sizin geldiğiniz uyduruk kolejlere benzemez!ben hepinizden değerliyim.....kimsiniz lan siizz.....vıdı vıdı ve vıdı..
dersler o günden(ilk gün) itibaren dinlenmedi...........

Ögrenci: hocam tuvalete gidebilir miyim?
Hoca: neden ?

-7.sıradaki kalksın
-Hocam her hafta 7 diyosunuz hep ben kalkıyorum
-İyi söyle ozaman annene gömleğini omoyla yıkamasın öğretmen hep seni kaldırmasın

-Çocuklar testin cevaplarını söylüyoruuuum...
1-ceyhaan
2-ayhaaan
3-beyhaaan
4-... ıhı ıhıııı! nasıldım ama? komiktim di me?

-Daha once hiç sınıfta kaldınız mı?
-hayır.
-Bakın ne kadar güzel. demek ki birşey kaybetmiş sayılmazsınız. yaşınız genç bu sene sınıfta kalınız, ortalamanızı yükseltiniz, ben de bir kere sınıf tekrarı yapmıştım, çok faydalıdır.

ÖĞRETMEN DİYALOGLARI By Cansın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-